سه شنبه ، 9 آذر ، 1400
حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 899   |  دفعات بازدید : 23   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

کارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپور

29 آبان, 1400 15:19
کارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپور

با توجه به اهمیت موضوع تحقیق و پژوهش برای طلاب علوم دینی و اهمیت این موضوع برای جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلام، معاونت پژوهش جامعه علمیه امیرالمومنین علیه اسلام، اقدام به برگزاری سلسله کارگاه های آموزش پژوهش با حضور حجت الاسلام دکتر اسلامپور کرد. این کارگاه ها به صورت هفتگی و در ساعات مجزا برای پایه های مختلف برگزار شده و 16 ساعت آموزش کارگاهی را در بر می گیرد.
نام جامعه علیه امیرالمومنین علیه السلام همه ساله در بین رتبه های برتر پژوهشی جشنواره علامه حلی می درخشد. همچنین همه ساله پژوهش های برتر طلاب را در قالب نشریه ای به نام سخن جامعه منتشر می کند که تا کنون 20 شماره از آن منتشر شده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین اسلامپور، استاد حوزه و دانشگاه، مربی این دوره است. ایشان علاوه بر سابقه جانبازی و آزادگی دفاع مقدس، 20 سال آموزش روش های پژوهش و در بیش از 500 کارگاه پژهشی را در سابقه خود دارد.
اسلام‌پور کریمی، متولّد سال 1349 در مازندران و دانش‌آموخته حوزه‌های علمیه بابل و قم و نیز دانشگاه تهران در رشته فلسفه است که سابقه عضویت در مرکز پژوهش‌های اسلامی صداوسیمای قم و دایرهالمعارف علوم عقلی اسلامی وابسته به مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی را در کارنامه خود دارد.
کتاب خودآموز مقدمات پژوهش، نوشته ی ایشان به چاپ سیزدهم رسیده و از کتب پر فروش در حوزه آموزش پژوهش است.
گروه : سایر  |  
کارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپورکارگاه های آموزش پژوهش با حضور دکتر اسلامپور
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده را وارد نمایید:

حداقل
جستجو
حداقل
RSS