سه شنبه ، 9 آذر ، 1400
حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 901   |  دفعات بازدید : 13   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

خودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلام

04 آذر, 1400 08:32
خودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلام
برادر جواد تاجیک از رزمندگان دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها شب چهارشنبه سوم آبان ماه 1400 با حضور در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلام به روایت‌گری این نبرد نابرابر پرداخت.
تاجیک در این مراسم ضمن یادآوری شباهت های فرهنگ دفاع مقدس و جنگ سوریه گفت: حاج قاسمم سلیمانی پرچمدار این فرهنگ دفاع مقدس در جنگ سوریه بود. یک بار شخصی از من پرسید: «چی شد که حاج قاسم اینطوری بود؟» گفتم: «من یک بار به صورت اتفاقی ایشان را در فرودگاه مهرآباد دیدم و از خود حاج قاسم سلیمانی این سوال را پرسیدم. ایشان جواب دادند: من روزی نیست که به شهدا توسل نکنم و روزی نیست که یاد شهدا در دل من زنده نشود! گفتم بیشتر با کدام شهید مانوس هستید؟ گفت: شهید حاج قاسم میرحسینی... هر جا گره به کارم می افتد به حاج قاسم میرحسینی توسل میکنم.»
این رزمنده مدافع حرم با یادآوری خاطراتی از جنگ سوریه ادامه داد: دوستان ما در تفحص شهدا، سال 92 در طلائیه در کنار پیکرد یکی از شهدا، یک قمقمه پر از آب پیدا کردند. آب این قمقمه بعد از سی سال، نه گندیده بود، نه بو گرفته بود، نه لجن بسته بود... مدیر وقت حوزه های علمیه آیت الله مقتدایی به معراج شهدای اهواز آمده بودند. این قمقمه را که به ایشان نشان دادیم گفتند: این یک نشانه است. که هر چیزی که کنار شهدا باشد هیچ وقت نمیگندد. آدمی که با شهید باشد بوی تعفن نمیگیرد. و حاج قاسم اینطور بود. همواره یاد شهدا بود. به یا شهدا اشک میریخت. یاد شهدا را در همه جا زنده میکرد.
در ادامه برادر امیرحسین داوودی با ذکر مصائب اهل بیت عصمت و طهارت محفل را نورانی کرد.


بخشی از روایت گری برادر تاجیک در هیئت جامعه علمیه امیر المومنین علیه السلامفیلم کامل جلسه روایت‌گری برادر تاجیک
گروه : سایر  |  
خودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلامخودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلامخودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلامخودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلامخودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلامخودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلامخودم از حاج قاسم شنیدم. روایت‌گری جواد تاجیک در هیئت هفتگی جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلام
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده را وارد نمایید:

حداقل
جستجو
حداقل
RSS