سه شنبه ، 1 خرداد ، 1403
حداقل
اخبار مرتبط با حوزه هاي علميه
کد خبر: 624   |  دفعات بازدید : 1611   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برگزاری نشست خانواده متعالی در محل مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران

03 آذر, 1392 16:07

نشست خانواده متعالی از منظر اسلام با حضور زوج‌های موفق مدارس علمیه خواهران استان تهران در محل مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد. 

مهدوی شاهرودی مدیر و مشاور مرکز مشاوره زندگی بهتر با رویکرد دینی در این نشست ازدواج را یکی از مهم‌ترین عوامل رسیدن به آرامش عنوان کرد و تصریح کرد: آرامشی که به واسطه ازدواج شامل حال افراد می‌شود به خاطر محبتی است که خداوند در دل‌های افراد قرار می‌دهد که با همه دوستی‌های دیگر متفاوت است.

وی با اشاره به این که آسایش، آرامش را به همراه ندارد گفت: عواملی که در مکتب قرآن و اهل‌بیت‌(ع) آرامش قلبی را به همراه دارد، باید مورد دقت قرار بگیرد.
وی ادامه داد: برای رسیدن به آرامش قلبی و داشتن یک زندگی موفق باید خودمان مدیریت زندگی خود را به دست بگیریم و با شرایط و عوامل مختلف تأثیر‌گذار، مدیریت زندگی را رها نکنیم و به دیگران نسپاریم.
مشاور مرکز مشاوره زندگی بهتر با اشاره به کلمات قصار امیرالمومنین حضرت علی‌(ع) افزود: از جمله عواملی که موفقیت را در زندگی مشترک به همراه دارد آسان گرفتن کارها و سخت نگرفتن امور مربوط به زندگی است.

مهدوی شاهرودی خوش اخلاقی  را از دیگر عوامل رسیدن به آرامش قلبی و رسیدن به زندگی متعالی عنوان کرد و تصریح کرد: افرادی که از اخلاق حسنه برخوردارند در جذب محبت و عاطفه موفق بوده و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند.

منبع خبر: پرتال جامع مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده را وارد نمایید:

حداقل
جستجو