شنبه ، 25 فروردين ، 1403
حداقل
اخبار مرتبط با حوزه هاي علميه
کد خبر: 802   |  دفعات بازدید : 772   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

خبرگزاری رسا، منتشر کرد؛ فراخوان نظرات و پیشنهادات در موضوع معیشت طلاب

05 آذر, 1398 16:34
خبرگزاری رسا اقدام به اعلام فراخوانی در جهت تجمیع پیشنهادات و انتقادات طلاب و فضلای حوزه های علمیه در موضوع معیشت کرده تا این نظرات در اختیار تصمیم گیران حوزه قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، موضوع مسائل اقتصادی و زندگی و معیشت طلاب همواره یکی از دغدغه های حوزویان محسوب می شده و اقداماتی نیز در این راستا انجام شده است.

خبرگزاری حوزوی رسا نیز در راستای حمایت از معیشت طلاب اقدام به انتشار فراخوانی برای تجمیع نظرات، پیشنهادات و انتقادات طلاب، اساتید و علمای حوزه های علمیه کرده است.

طلاب محترم می توانند ذیل همین خبر اقدام به ارسال پیشنهادات و انتقادات خود کرده و مهمترین مباحث و اشکالات حوزه و دستگاه های اجرایی حوزه را در بحث معیشت یادآور شوند.

نظرات و پیشنهادات ارسالی طلاب در آینده نزدیک تجمیع و ضمن منتشر کردن دیدگاه های قابل انتشار در خبرگزاری رسا در اختیار مدیران و مسؤولان حوزه های علمیه از جمله جامعه مدرسین، اعضای شورای عالی حوزه های علمیه، مدیریت حوزه، مرکز خدمات و مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه های علمیه قرار خواهد گرفت.

طلاب و فضلای حوزه می توانند ضمن توصیف و تبیین وضعیت معیشتی، مسکن و اشتغال حوزویان، دیدگاه ها، نقطه نظرات، راهکارها و پیشنهادات خود را در جهت بهبود وضعیت معیشت از طریق ایمیل رسا نیز به آدرس info@rasanews.ir و همچنین از طریق شبکه های ایتا و سروش اقدام کنند.
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده را وارد نمایید:

حداقل
جستجو