جمعه ، 18 آذر ، 1401
حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 929   |  دفعات بازدید : 536   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

نشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجی

21 بهمن, 1400 11:45
نشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجی
صبح پنج شنبه بیست و یکم بهمن ماه سال تولید، حمایت ها و مانع زدایی ها، نشست بصیرتی جهاد تبیین با تکید بر ضرورت ها و راهکار ها به همت جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلام و موسسه تبلیغی-پژوهشی سعدا در مسجد ولی الله اعظم عجل الله فرجه و با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.
حجت الاسلام محمد حسین راجی، موسس و مسئول موسسه سعدا در این مراسم ضمن بیان دلایل عقلی و نقلی برای امیدواری به آینده ی انقلاب اسلامی گفت: 
شش نقطه امید بخش برای آینده نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد. اولین آن نصرت الهی است؛ یعنی هر کسی دین خدا را یاری کرد خدا هم او را یاری می کند. دوم دستاوردهای بیشمار در این ۴۳ سال است، در این مدت دستاوردهای مختلفی داشتیم از جمله در بحث نظامی مربوط به موشک ها و در بحث علمی هم پیشرفت های زیادی داشتیم.
سوم عبور کردن از بحرانهای پیچیده در این چهل و سه سال است؛ این بحران‌ها و فتنه‌ها که در ایران و در این ۴۳ سال اتفاق افتاد در هیچ کجا بدین شکل وجود نداشت و مهمتر اینکه ما توانستیم از این بحران‌ها عبور کنیم.
نویسنده کتاب «صعود چهل ساله» در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت مطالعه و پژوهش کسانی که میخواهند در راستای جهاد تبیین قلم زده و تبلیغ کنند گفت: 
متأسفانه دشمن با امپراطوری رسانه ی خودش دستاورد های بزرگ انقلاب را یا بی اهمیت جلوه داده و یا با تحریف آن را جای پسرفت جا زده. انرژی هسته ای که هنوز ده کشور در دنیا ندارند را طوری نشان داده که آقای زیباکلام با بیرحمی میگوید هر کسی ما را از این معضل آزاد کند از او حمایت میکنم. موشک خیبر شکن، سجیل و اژدر حوت که به دست آوردنشان در اوج نحریم از معجزات دنیای نظامی است را بی فایده تلقی میکنند و از کنارش میگذرند. مقابل این امپراطوری رسانه ای حقیقتا یک جهاد تبییین لازم است.
این پژوهشگر و مدرس دانشگاه با اشاره به تاریخ اسلام گفت: جهاد تبیین در همیشه تاریخ اسلام، پررنگ بوده و معجزه اسلام، تبیین است. یک معجزه کاملاً منطقی. کاری که ائمه بزرگوار معصوم در طول تاریخ انجام دادند تبیین بود، گره‌های ذهنی را باز می‌کردند. علمای بزرگ ما در طول بیش از ۱۱۰۰ سال، کارشان تبیین بود. 
ایشان در ادامه به سوالات طلاب در رابطه با شبهات مربوط به انقلاب پاسخ دادند. شما میتوانید فیلم کامل این مراسم را در ادامه مطلب مشاهده کنید.گروه : اخبار و اطلاعیه های حوزه علمیه جامعه أمیرالمؤمنین علیه السلام  |  
نشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجینشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام راجی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده را وارد نمایید:

حداقل
جستجو
حداقل
RSS