پنجشنبه ، 17 آذر ، 1401
حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 939   |  دفعات بازدید : 282   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

یادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذری

04 خرداد, 1401 12:06
یادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذری
همزمان با مدارس علمبه تهران و پیش از برگزاری کنگره 4000 شهید طلبه در قم جامعه علمیه امیرالمومنین علیه السلام اقدام به برگزاری یائواره این شهدا کرد.
این یادواره سه شنبه شب و در سالروز حماسه فتح خرمشهر، در سوم خرداد سال تولید دانشبنیان و اشتغال آفرین و همزمان با هیئت هفتگی جامعه امیرالمومنین علیه السلام و در مسجد ولی الله اعظم عجل الله فرجه برگزار شد.
شهدای والامقام روحانی به لحاظ تحصیلات از طلبه مقدماتی تا مجتهد جامع الشرایط و از نظر مسئولیت از پست فرماندهی لشکر و تیپ و گردان تا رزمنده های بسیجی بودند.۱۷۶۷ نفر شهدای تبلیغی – رزمی بودند و هم به جهاد تبیین و هم جهاد نظامی مشغول بودند؛ در کربلای ۵ تعداد ۵۶۷ شهید روحانی تقدیم شد و اصفهان با ۵۴۷ شهید در رتبه اول تعداد شهدای روحانی قرار دارد.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین یوسفی به سخنرانی و حاج مهمدرضا بذری به رواتگری و روضه خوانی پرداختند.گروه : اخبار و اطلاعیه های حوزه علمیه جامعه أمیرالمؤمنین علیه السلام  |  
یادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذرییادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذرییادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذرییادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذرییادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذرییادمان شهدای طلبه با روایتگری و مداحی حاج محمدرضا بذری
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده را وارد نمایید:

حداقل
جستجو
حداقل
RSS